Józef Baran

Dyrektor
tel: 13 43 413 44
j.baran@zeas-brzozow.pl
Sekretariat
sekretariat@zeas-brzozow.pl
Regina Czuba

Główny księgowy
tel: 13 43 413 44
ksiegowosc@zeas-brzozow.pl
Renata Kwiecińska

Specjalista ds. administracyjnych
tel: 13 43 413 44
r.kwiecinska@zeas-brzozow.pl
Roman Szarek

Inspektor ds. technicznych
tel: 13 43 413 44
r.szarek@zeas-brzozow.pl
Zdzisław Pitera

Samodzielny referent
tel: 13 43 413 44
z.pitera@zeas-brzozow.pl
Katarzyna Hansel

Specjalista ds. płac i ZUS
tel: 13 43 413 44
k.hansel@zeas-brzozow.pl
Anna Wojdanowska

Specjalista ds. płac i ZUS
tel: 13 43 413 44
a.wojdanowska@zeas-brzozow.pl
Bożena Więcek

Specjalista ds. BHP i księgowości
tel: 13 43 413 44
b.wiecek@zeas-brzozow.pl
Maria Mleczko

Starsza księgowa
tel: 13 43 413 44
m.mleczko@zeas-brzozow.pl
Zofia Kwiatkowska

Specjalista ds. kadr
tel: 13 43 413 44
z.kwiatkowska@zeas-brzozow.pl
 
Polecane strony
Serwis Internetowy Gminy Brzozów Kuratorium Oświaty Rzeszów
Ministerstwo Edukacji Narodowej Centrum Informacji Elektronicznej