Józef Baran
Dyrektor
tel: 13 43 413 44
j.baran@zeas-brzozow.pl
Sekretariat
 
tel: 13 43 413 44
sekretariat@zeas-brzozow.pl
 Renata Kwiecińska
Główny księgowy
tel: 13 43 413 44
r.kwiecinska@zeas-brzozow.pl
Ewelina Świątek
Księgowa
tel: 13 43 413 44
e.swiatek@zeas-brzozow.pl
Zofia Kwiatkowska 
Kadrowa
tel: 13 43 413 44
z.kwiatkowska@zeas-brzozow.pl
Bożena Więcek 
Specjalista ds. BHP i księgowości
tel: 13 43 413 44
b.wiecek@zeas-brzozow.pl
Roman Szarek
Inspektor ds. technicznych
tel: 13 43 413 44
r.szarek@zeas-brzozow.pl
Zdzisław Pitera
Samodzielny referent
tel: 13 43 413 44
z.pitera@zeas-brzozow.pl
Katarzyna Hansel
Specjalista ds. płac 
tel: 13 43 413 44
k.hansel@zeas-brzozow.pl
Anna Wojdanowska
Specjalista ds. płac
tel: 13 43 413 44
a.wojdanowska@zeas-brzozow.pl
Anna Wróbel
Samodzielny referent
tel: 13 43 413 44
a.wrobel@zeas-brzozow.pl
Anna Sokulska
Samodzielny referent
tel: 13 43 413 44
a.sokulska@zeas-brzozow.pl
 Ewa Dytko
Samodzielny referent
tel: 13 43 413 44
zeasbrzozow@poczta.onet.pl
Polecane strony
Serwis Internetowy Gminy Brzozów Kuratorium Oświaty Rzeszów
Ministerstwo Edukacji Narodowej Centrum Informacji Elektronicznej