Józef Baran

Dyrektor
tel: 13 43 413 44
j.baran@zeas-brzozow.pl
baranjozef1@gmail.com
Sekretariat

 
tel: 13 43 413 44
sekretariat@zeas-brzozow.pl
 Renata Kwiecińska

Główny księgowy
tel: 13 43 413 44
r.kwiecinska@zeas-brzozow.pl
Ewelina Świątek

Księgowa
tel: 13 43 413 44
 
Zofia Kwiatkowska 

Kadrowa
tel: 13 43 413 44
z.kwiatkowska@zeas-brzozow.pl
Bożena Więcek 

Specjalista ds. BHP i księgowości
tel: 13 43 413 44
b.wiecek@zeas-brzozow.pl
Roman Szarek

Inspektor ds. technicznych
tel: 13 43 413 44
r.szarek@zeas-brzozow.pl
Anna Sokulska

Samodzielny referent
tel: 13 43 413 44

a.sokulska@zeas-brzozow.pl

Katarzyna Hansel-Zdybek

Specjalista ds. płac 
tel: 13 43 413 44
k.hansel@zeas-brzozow.pl
Marcelina Sowińska

Samodzielny referent ds. płac
tel: 13 43 413 44
Anna Wróbel

Samodzielny referent
tel: 13 43 413 44
a.wrobel@zeas-brzozow.pl

iod@zeas-brzozow.pl

Anna Leń

Samodzielny referent
tel: 13 43 413 44
 
 Ewa Dytko

Samodzielny referent
tel: 13 43 413 44
zeasbrzozow@poczta.onet.pl
Polecane strony
Serwis Internetowy Gminy Brzozów Kuratorium Oświaty Rzeszów
Ministerstwo Edukacji Narodowej Centrum Informacji Elektronicznej